۵٫۰
۰۱

سایت مشاوره آنلاین

سایت مشاوره آنلاین ( online counseling ) از پدیده های جذاب و ابزارهای کارآمدی است که عصر ارتطات اختیار افرادی گذاشته است که نیازمند مشاوره هستند . سایت مشاوره آنلاین فضای مجازی اتفاقاتی را رقم میزند که یک مرکز مشاوره واقعی میتواند آنها را منجر شود . سایت مشاوره آنلاین دقیقا مانند مراکز مشاوره فضای حقیقی مشاورانی را اختیار افراد نیازمند زمینه های مختلف قرار میدهد . برای مثال فردی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارد که نیازمند مشاوره روان‌شناسی میشد میتواند از مشاوران صنعتی و سازمانی سایت مشاوره آنلاین استفاده کنند . مورد دیگر میتوانیم به افرادی اشاره کنیم که میخواهند روابط عاطفی و احساسی خوپ را بهتر مدیریت کنند میتوانند از خدمات سایت مشاوره آنلاین استفاده کنند . ادامه بیشتر راجع به فواید و ویژگی‌های سایت مشاوره آنلاین صحبت میکنیم .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره رایگان خانواده


سایت مشاوره آنلاین ازدواج

سایت مشاوره آنلاین ازدواج میتواند امکان فوق العاده‌ای را برای زوجینی که قصد ازدواج دارند فراهم آورند . گاهی زوجینی که میخواهد از کمک مشاور جریان ازدواجشان استفاده کنند به لحاظ جغرافیایی امکان مراجع حضوری به یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی را نداشته شند . این شرایط سایت مشاوره آنلاین ازدواج میتواند برای آنها بهترین گزینه و انتخاب شد . محث روانشناسی به موضوع ون گرا برون گرا بودن اشاره میشود .

افراد ون گرا برخلاف افراد برون گرا بیشتر دوست دارند که از جمع ها دوری کنند و تنها شند . آنها از آشنایی و شناخت افراد جدید حد ممکن پرهیز میکنند . سایت مشاوره آنلاین ازدواج برای این افراد نیز این امکان را فراهم میکند که جواب سوالات خود را بدون رو رو شدن افراد غریبه یافت کنند کنند . کل سایت مشاوره آنلاین ازدواج دسترسی ها را برای استفاده افراد از این زمینه مشاوره گسترده تر کرده است .


بیشتر بخوانید:روانشناسی خانواده موفق چیست ؟


سایت مشاوره آنلاین خانواده

سایت مشاوره آنلاین خانواده نیز از رشته ها و شاخه هایی است که میتواند بسیار زیاد لا بردن سطح بهداشت روانی جامعه ثیر گذار شد . گاهی مشکلاتی خانواده ها پیش می آید که اگر از آنها جلوگیری نشود یا مدیریت آنها از دست افراد حاضر خانواده خارج شد میتواند لطمه و آسیب های زیادی را متوجه خانواده بکند . سایت مشاوره آنلاین خانواده میتواند به سرعت اطلاعات خوب و مفیدی را اختیار فردی که میخواهد مدیریت افراد خانواده را برعهده بگیرد مثلا پ یا ما قرار بدهد .

گاهی هم مراجعه به صورت حضوری به مشاور بعضی از فرهنگ ها و سنت ها مورد برخورد قرار میگیرد و زخوردهای منفی بسیاری را پی خواهد داشت . هنوز بسیاری از خانواده های جامعه سنتی ما مسفانه یک جبهه منفی بسیار قوی برابر انجام این امر وجود دارد . افرادی که گرفر این نوع قضاوت ها هستند و گیر مشکلات حاد خانوادگی هستند نیز میتوانند این نوع از مشاوره را به عنوان یک گزینه عالی برای خود انتخاب کنند . سایت مشاوره آنلاین خانواده نیاز به مراجعه حضوری ندارد و از این رو مبتواند بهترین انتخاب براب افرادی شرایط مشابه شرایط ذکر شده شد .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده آنلاین


سایت مشاوره آنلاین آویژه

سایت مشاوره آنلاین آویژه از جمله سایت هایی است که به صورت حرفه ای خدمات روانشناسی را  کاملا جامع و کامل به مراجعان خود ارائه میکند . از مهمترین ویژگی های سایت مشاوره آنلاین آویژه این است که تقری تعطیلی این سایت وجود ندارد و مراجعه کنندگان میتواند هر ساعت از شنه روز که خواستند از مشورت یک متخصص زمینه روانشناسی مورد نظرشان بهره مند شوند . سایت مشاوره آنلاین آویژه یک ویژگی جذاب دیگر نیز دارد و آن این است که بعد از مشاوره مراجعان این سایت فراموش نمی شوند و بعد از انجام مشاوره پیگیری های لازم انجام میشود و افراد میتوانند هر زمانی که دوست داشته شند و نیاز داشته شند از این امکان استفاده کنند .


بیشتر بخوانید:کانال مشاوره روانشناسی خانواده


بهترین سایت مشاوره آنلاین

بهترین سایت مشاوره آنلاین ( online counseling ) چه ویژگی‌هایی ید داشته شد . این سوالی است که خیلی از افرادی که دوست دارند و مایل اند از این خدمت بهرمند شوند ذهن خود دارند . ادامه به برخی از ویژگی هایی که یک سایت مشاوره ید داشته شد بعنوان بهترین سایت مشاوره آنلاین شناخته شود را برای شما زگو خواهیم کرد :

  • وجود مشاوران تخصصی هر حوزه . برای مثال مشاورانی مخصوص ازدواج ، تحصیل یا … هرکدام حوزه خود فعالیت کنند .
  • هزینه مناسب برای مراجعه کنندگان
  • رعایت اصل رازداری
  • وجود مشاورانی سطح ارتطی لا برای برقراری

    بیشتر بخوانید:بهترین دکتر مشاوره خانواده


مشاوره خیانت

مشاوره خیانت ( betrayed counseling ) این روز ها جزو شاخه هایی از روانشناسی هستند که تمام جوامع طرفدارن و خواهان زیادی دارد . اینکه چرا مقوله خیانت به این حد این جوامع شیوع پیدا کرده است را ید فرصتی مناسب و مفصل مورد نقد و بررسی قرار داد . اما این که چگونه از این آسیبی که خانواده ها را به راحتی از هم می‌پاشد جلوگیری کرد و یا بعد از بروز خیانت چگونه آن مقابله کرد را میتوان به راحتی کمک یک مشاوره زبده و حاذق فهمید . مشاوره خیانت میتواند به زوج هایی که زه ازدواج کرده اند و زمینه زندگی زناشویی تجربه زیادی ندارند کمک کند که رعایت نکاتی از این اتفاق به خوبی پیشگیری کنند . همچنین روانشناسی خیانت راهکارهای مناسبی برای برخورد و مدیریت شرایطی که آن خیانت اتفاق افده است نیز نظر گرفته شده است .


بیشتر بخوانید:مشاوره آنلاین روانشناسی و خانواده


مشاوره تحصیلی

یکی از مسائل و مشکلاتی که تقری همه نوجوانان ( teenagers ) چه دختر  و چه پسر سنین نوجوانی و قبل از دانشگاه آن دست و پنجه نرم میکنند مسئله تحصیلات آن ها است . دوران نوجوانی پر است از تغییراتی که به جسم و روح و روان افراد فشار زیادی وارد میکند . دوره نوجوانی واقع دوره گذاری است که فرد را از کودکی به بزرگسالی انتقال میدهد . این دوره انتقال عوارض خاص خود را حتما پی خواهد داشت .

برای مثال نوسانات خلقی ، گیری های مربوط به مسائل جنسی ناشی از بلوغ و استقلال طلبی از شاخص ترین ویژگی های این دوره است . تمام این اتفاقات قطعا افت تحصیلی ثیر گذار هستند . مقوله افت تحصیلی چیزی نیست که هر پ و مای بتوانند آن را مدیریت کنند . زیرا این مسئله نیاز به آگاهی لایی دارد . این هنگام مشاوره تحصیلی ( Academic counseling ) راه را کامل برای پیشرفت نوجوان ز میکند .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان


تشخیص سن ازدواج

ازدواج خود به خود بسیار اتفاق مفید و شیرینی است . گاهی یک ازدواج خوب میتواند افراد را از گوشه گیری و نخوت به سمت پیشرفت و شادی و نشاط سوق بدهد . اما این ازدواج قطعا ید خیلی احتیاط انجام شود و از لحظه ابتدایی که دو طرف تصمیم به ازدواج دارند زمانی که ازدواج به سرانجام خود برسد ید خیلی اصولی و ست پیش برود .

یکی از مسائلی که مشاور میتواند آن مداخله مثبت داشته شد مبحث تشخیص سن مناسب دو طرف برای ازدواج است . افراد سنین خاصی که معمولا بعد از اتمام نوجوانی و سال های ابتدایی جوانی مربوط میشود تمایل زیادی به مبحث عشق و رابطه به جنس مخالف دارند . از این رو ممکن است که تصمیم به ازدواج فرد خاصی سنین پایین بگیرند . این هنگام یک مشاور میتواند کاملا مشخص کند که آیا از لحاظ سن دوطرف مناسب ازدواج هستند یا خیر ؟


بیشتر بخوانید:مشاوره خانواده خوب روانشناسی آویژه


مهارت های مدیریت زندگی مشترک

مشاوره خانواده ( family counseling) دامنه بسیار بزرگ و وسیعی دارد که میتواند تمام نیازهای یک زوج را از بدو تصمیم به ازدواج بزگ شدن بچها و به ثمر نشستن این خانواده نوپا را برآورده کند و پوشش دهد. از بررسی و مقایسه کردن معیارها و ویژگی های دو طرف گرفته بعد از ازدواج که مشاوره ( counseling ) به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک تبدیل میشود . این روزها مشاوره ها خوشبخنه اکثر نقاط کشور عزیزمان به انواع مختلف حضوری ، تلفنی و آنلاین انجام میشود و اکثر موارد ثیرات مفید و مثبتی را زندگی زوجین و بقیه اقشار جامعه میگذارد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره خانواده و روانشناسیخدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Top 10 Online Marriage and Family Counseling Degree

 

بهترین سایت مشاوره آنلاین خانواده و ازدواج

9099072025