نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

نشانه های خیانت مردان (the signs of betrayal of man’s)

نشانه های خیانت مردان  از جمله بحث های مهم بررسی بروز خیانت زناشویی از جانب مردان است . شناختن نشانه های خیانت مردان قطعا مهارتی را لازم دارد که فرد به خودی خود به صورت ذاتی نمیتواند آن را خود داشته شد . از طرفی آشنا بودن نشانه های خیانت مردان توسط زنان میتواند رابطه زناشویی را که گاهی سالها برای آن زمان گذاشته شده و زحمت کشیده شده است را از گزند آسیب ها حفظ کند . نشانه های خیانت مردان از طرق مشاوران نیز میتواند به افراد آموزش داده شود . یک مشاور و روانشناس به صورت علمی برای یادگیری  نشانه های خیانت مردان وقت و هزینه صرف کرده است . بنابراین میتواند گزینه مناسبی برای انتقال این اطلاعات به افراد شد . ادامه بیشتر راجع به نشانه های خیانت زنان صحبت خواهیم کرد .

نشانه های خیانت مردان به همسرانشان

نشانه های خیانت مردان به همسرانشان میتواند بسیار گسترده ، متفاوت و متنوع شد . دلیل تنوع این نشانه ها این است که خیانت مردان و زنان میتواند بنا به تفاوت فرهنگ ، منطقه محل زندگی ، قوانین و…. متغیر شد . شناختن نشانه های خیانت مردان به همسرانشان میتواند از طرق مختلف حاصل شود . یکی از راه‌های آموزش و کسب نکات مورد نشانه های خیانت مردان به همسرانشان استفاده از کتب و جزوات آموزشی این مورد است . امروزه ما شاهد اتفاقات خوبی این زمینه حوزه نویسندگی هستیم . شرکت کارگاه های آموزشی و سمینارهایی این موضوع نیز میتواند به خانمها شناختن و تشخیص صحیح و به موقع نشانه های خیانت مردان به همسرانشان کمک شایانی بکند . فقط خانمها توجه داشته شند که از اعتر این کارگاه ها قبل از شرکت اطمینان حاصل کنند .


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت شوهر


نشانه های خیانت مردان به زنان 

نشانه های خیانت مردان به زنان  همیشه از دغدغه های اصلی زنانی است که زندگی زمانه حال را به خوبی ک کرده اند . آنها به خوبی میدانند که امروزه به دلیل تغییرات و تفاوت هایی که جامع بخاطر ورود به دنیای جدید داشته است ید بیشتر مراقب ابعاد مختلف زندگی زناشویی خود بود . آنها از این موضوع به خوبی مطلع هستند که امروزه مثل قدیم فقط مردانی که ذا بی اخلاق و هرزه هستند دچار و گرفر خیانت نمی شوند . گاهی مردانی که سالها نجیب و و وفادار نسبت به خانواده زندگی کرده اند بخاطر یک لغزش و بی توجهی ساده مرتکب خیانت میشوند . از این رو به دنل یاد گیری نشانه های خیانت مردان به زنان هستند مواقع ضروری آماده برخورد این موضوع شند . ادامه به توضیح و معرفی برخی از نشانه های خیانت مردان به زنان اشاره میکنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره خیانت


نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟

نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟ این سوالی است که خیلی از نوانی که مشاوره خانواده و روانشناسی را برای کمک به مشکلات زناشویی خود انتخاب میکنند زمان مشاوره خیانت از روانشناسان میپرسند . اگر شما نیز این سوال را ذهن خود دارید که نشانه های خیانت مردان به زنان چیست پیشنهاد میکنیم که به موارد زیر توجه کنید .

  • مردان به صورت ذاتی ید حرص و ولع زیادی رابطه جنسی همسر خود داشته شند . اگر میل جنسی شوهرن به شما کم شده بدون آنکه مشکلی از لحاظ جسمی و روحی داشته شد میتواند برای شما هشدار شد .
  • دلسردی نسبت به زندگی زناشویی و تلاش حد رفع تکلیف
  • بی تفاوتی و کم توجهی نسبت به همسر .
  • مکالمات و روابط مشکوکی که تلاش میکند از شما مخفی بماند .
  • مقایسه کردن دائمی شما زنان دیگر به طوری که خیلی رک و زننده و به منظور تحقیر کردن شما شد .

نشانه های خیانت مردان دوران نامزدی

نشانه های خیانت مردان دوران نامزدی نیز از مسائلی است که امروزه زیاد به چشم میخورد . دوران نامزدی معمولا برای ما یادآور روز های خوب و عاشقانه و پرانرژی و پر از محبت قلمداد میشود . ولی گاهی نیز اتفاقی مانند خیانت این دوران مارا غافلگیر میکند . همانطور که گفته شد خیانت هیچ‌وقت بدون دلیل اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه اتفاقی را به عنوان دلیل برای آن پیدا کنیم . نشانه های خیانت مردان دوران نامزدی عرتند از:

  • عدم تمایل به گذراندن وقت یکدیگر از سمت مرد . معمولا دو نفر دوران نامزدی تمایل زیادی به هم بودن دارند .
  • عدم تلاش نزدیک تر شدن و گرم شدن رابطه از سمت آقا
  • رفر های مشکوک و دور از چشم زن مثل ارتط های پنهانی تلفن .

مشاوره مورد خیانت همسر(counseling about betrayal of man’s)

مشاوره مورد خیانت همسر ید حتما توسط یک روانشناس حاذق انجام شود اتفاقات خوبی روند تصمیم گیری افراد اتفاق بیفتد . یک مشاور سال‌های زیادی از عمر خود را صرف هزینه برای یادگیری حوزه فعالیت خود کرده است . بنابراین بهترین و صالح ترین فرد برای راهنمایی افراد مورد شناخت نشانه های خیانت همسر و تشخیص این مورد روانشناس است . گاهی دیده میشود که زنانی که حدس می زنند به آنها خیانت شده این تفکر که بزرگتر ها میتوانند مشکلات این چنینی آنها را حل کنند موضوع را خانواده های خود میان میگذارند . خب اکثر مواقع نیز این مطرح کردن بیشتر به بد تر شدن اوضاع کمک می کند . این به دلیل احساساتی برخورد کردن خانواده ها این موضوع میشد .

نکاتی که مشاوره خیانت همسر به آن پرداخته میشود

نکاتی که مشاوره خیانت همسر به افراد گوش زد میشود فقط مورد نحوه برخورد خیانت نیست . مثلا آموزش هایی مورد نشانه های خیانت همسر ، ثیر دور بودن زن و شوهر از هم یا راه برخورد خیانت همسر را برای زوجین نظر گرفته میشود . این آموزش ها میتواند ثیر بسیار زیادی رابطه زناشویی زوجین جهت جلوگیری از وقوع خیانت داشته شد . بعد دببگری از خدمات این رشته به نکته ای برمیخوریم به نام قضاوت . بعضی از زنان وقتی حدس میزنند که خیانتی متوجه زندگی آنها شده است کنترل اوضاع را از دست میدهند . وقتی زنی این شرایط نتواند هیجان های خود را کنترل کند ممکن است شروع به پرخاشگری به شوهرش را دستور کار قرار دهد .  اما اگر قضاوت اشتهی رخ داده شد و ثابت شود که زن اشته کرده عاقب خوبی انتظار رابطه زوج نخواهد بود .

جلوگیری از قضاوت ناست

لا به این نکته پرداختیم که گاهی عدم اطلاعات و پختگی کافی برخورد موضوع خیانت میتواند عواقب ناخوشایندی را برای آینده زوجین رقم بزند . مشاوره خیانت زناشویی به این نکته اشاره میشود که دلسردی حاصل از قضاوت زن و بی اعتمادی او نسبت به شوهرش می تواند خود علت خیانت همسر شد . پرداختن به عاقبت خیانت به همسر نیز از دیگر مواردی است که این شاخه از روانشناسی برای افراد دنل کننده و جویای اطلاعات به ارمغان آورده است . ممکن است بعضی افراد توجه به این موضوع که چه خطرات و آسیب هایی میتواند صورت بروز خیانت خود و خانواده را تهدید کندند ، اگر به هر دلیلی  قصد أین کار را داشته شند از تصمیم خود منصرف شود . بهترین راه مطمئن شدن مورد وقوع خیانت و اطمینان از شک موجود نیز استفاده از راهنمایی‌های.مشاور میشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


تحقیر کردن شوهر

یکی دیگر از عواملی که عث مبشود یک مرد به خیانت فکر کند و به سمت یک زن دیگر جذب شود ، نوع برخورد زن مرد است . روانشناسی خیانت به این موضوع اینگونه نگاه میکند که اگر شما بخواهید همسر خود را از نیازهایی که مربوط و مختص جنس خودش است محکوم کنید قطعا اورا سرخورده خواهید یافت . اگر رابطه جای زن و مرد عوض شود و مدیریت رابطه و کل زندگی   دست زن شد و مرد نتواند نقش خودش را ایفا کند مرد دچار نوعی سرکوب میشود . زنانی که لحن بدی همسر خود رفر میکنند و اللخصوص عادت به تحقیر او جمع ها دارند قطعا ید خود را برای این مسئله آماده کنند . مردی که نیاز به حفظ غرور ارضای کامل نشود قطعا به اولین نشانه های مثبت این ره که از سمت زنی ببیند متمایل خواهد شد .

سردی روابط کلامی

گفتیم که سردی روابط زناشویی از مهمترین محرک های متمایل شدن افراد به سمت ارضای نیازهای خود رابطه‌ فرازناشویی میشد . یکی از أنواع سردی رابطه‌ ، عدم کیفیت لازم هم صحبتی یکدیگر میشد . بعضی از زنان به روانشناسی مراجعه میکنند این سوال و ذهنیت که بهترین واکنش مقابل خیانت همسر چیست ؟ . آنها ید بدانند که بهتر است قبل از وقوع اتفاق مشاوره خانواده و روانشناسی را به عنوان یک منبع آگاهی و اطلاعات برنامه زندگی خود قرار دهند . این کار و این نوع پیشگیری ازین اتفاق بد برای خانواده خد جلوگیری میکنند . روانشناسی به خانمها توصیه میکند که حرف زدن همسرن را به هیچ وجه دست کم نگیرید .  هر چق که زوجین یکدیگر حرف مشترک داشته شند رابطه گرم تری خواهند داشت .

سردی روابط غیرکلامی

روابط غیر کلامی نیز به همان اندازه که ارتط زنی پیوند زن و شوهر را قوی و محک میکند میتواند ثیر گذار شد . زوجین و به خصوص زوج های جوان و کم تجربه تر ید بدانند که همیشه فقط ابزار حرف و سخن و زن نید همسر خود ارتط برقرار کنند . مردها قطعا به نگاه های محبت آمیز ، آغوش گرفته شدن و نوازش و بوسیده شدن برای آرامش روحی نیازمند هستند . أین تفکر غلط است که افراد فکر میکنند چون مردان روحیه محکم تری دارند به نوازش احتیاج ندارند .

اگر زن از این نظر نیز مرد را مین نکند مرد دچار یک نوع خلأ عاطفی میشود که برایش بسیار جدی خواهد بود . گاهی کافیست که این جای خالی توسط زنی دیگر پر شود . چون ارضای این نیاز تجربه جدیدی برای مرد است قطعا احتمال میرود که خدمات دیگر همسر خودش را نادیده بگیرد و به او خیانت کند .

سنوم آشیانه خالی دلیل خیانت سنین لا

گاهی زوجین از همان ابتدای زندگی یکدیگر مشکل دارند و مثلا بعد از سه سال به بن بست میرسند . اما به هر دلیلی نمی خواهند یانمیتوانند از یکدیگر جدا شوند . ترس از آینده فرزندان معمولا شایع ترین علت جدا نشدن مرد و زن میشد . این حالت مرد و زن تصمیم میگیرند که یکدیگر بمانند بچه‌ها آسیب نخورند . این حالت واقع رابطه زناشویی زوجین تبدیل به هم خانه بودن میشود .

حتی شاید دو طرف نیازهای اساسی یکدیگر را مانند نیاز جنسی یا مالی به خوبی برآورده کنند ولی دیگر تمایلی از نظر فکری و روحی به طرف مقابل ندارند . بعد از آنکه بچها مستقل شدند مرد خود را از زیر ر مسئولیت سنگینی خلاص میکند و دنل جبران نداشته هایش میرود . اینگونه مبشود که میبینیم مردی که حالا مثلا شصت سال سن دارد دختران و زنان ۲۵ ۳۵سال رابطه برقرار میکند . البته این مورد زنان نیز صدق میکند .

بعد از وقوع خیانت

اینجا به عواملی که عث به وجود آمدن خیانت از سمت مرد میشود اشاره کردیم . به برخی از نشانه های خیانت مردان به زنان نیز پرداختیم و نکاتی را بیان کردیم که میتواند مانع بروز خیانت شود . اما اگر خیانت به هر عنوان روی داد بهترین برخورد این موضوع چیست ؟ روانشناسی خیانت جواب های خوبی برای سوالات مشابه این دارد. . مثلا بعضی از زنان به مشاور مراجعه میکنند و میپرسند چگونه خیانت همسرم را ببخشم یا چگونه خیانت را جبران کنیم که طرف مقابل از کرده خود پشیمان شود . این مورد ید گفت که قطعا برخورد ما خیانت همسران ید متناسب نوع و سطح خیانت انجام شده شد و همه خیانت ها نابخشودنی نیستند . مورد اعتماد به همسر بعد از خیانت نیز این مسئله صدق میکند . گاهی اوقات مرد میتواند اعتماد از دست رفته را به مرور زمان به دست بیاورد .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  Betrayed women reveal the signs that their partners were …

 

نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟